SC10-21YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10-21YWA
Manufacturer/Brand: Kingbright
Product description DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 1"
Datasheets: SC10-21YWA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
150 pcs
  • Message
Specifications of SC10-21YWA
Part Number SC10-21YWA Manufacturer Kingbright
Description DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 1" Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 41715 pcs Data sheet SC10-21YWA.pdf
Related Products
SC10100KT
SC10100KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
In stock: 50112 pcs
Download: SC10100KT.pdf
RFQ
SC10-21SRWA
SC10-21SRWA
Manufacturers: Kingbright
Description: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 1"
Download: SC10-21SRWA.pdf
RFQ
SC10100JT
SC10100JT
Download: SC10100JT.pdf
SC10-21SYKWA
SC10-21SYKWA
Manufacturers: Kingbright
Description: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 1 TH
Download: SC10-21SYKWA.pdf
SC10002430
SC10002430
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 100PF 20% SMD
Download: SC10002430.pdf
SC10-21EWA
SC10-21EWA
Description: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 1"
Download: SC10-21EWA.pdf
SC10-21SURKWA
SC10-21SURKWA
Description: DISPLAY 630NM RED 1DIG 1 TH
Download: SC10-21SURKWA.pdf
SC10-21GWA
SC10-21GWA
Description: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 1"
Download: SC10-21GWA.pdf
Description: FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
Download: SC10101KT.pdf
SC10-2A
SC10-2A
Manufacturers: Vector Electronics & Technology, Inc.
Description: SCREW THUMB FOR PANEL ATTACHMENT
Download: SC10-2A.pdf
SC10-21CGKWA
SC10-21CGKWA
Description: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 1 TH
Download: SC10-21CGKWA.pdf
SC10-3A
SC10-3A
Description: SCREW JACK FOR MOD TO T-STRUTS
Download: SC10-3A.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year