SC10221KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10221KT
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
Datasheets: 1.SC10221KT.pdf2.SC10221KT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of SC10221KT
Part Number SC10221KT Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 58556 pcs Data sheet 1.SC10221KT.pdf2.SC10221KT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC102R7KT
SC102R7KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
In stock: 59459 pcs
Download: SC102R7KT.pdf
RFQ
SC104-101
SC104-101
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
Download: SC104-101.pdf
RFQ
SC102R2KT
SC102R2KT
Description: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Download: SC102R2KT.pdf
Manufacturers: Signal Transformer
Description: FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Download: SC104-100.pdf
SC101R0KT
SC101R0KT
Description: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Download: SC101R0KT.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
SC10220KT
SC10220KT
Description: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Download: SC10220KT.pdf
Description: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Download: SC10330KT.pdf
Description: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
Description: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
SC101R5KT
SC101R5KT
Description: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Download: SC101R5KT.pdf
Description: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year