36501E10NJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
36501E10NJ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 36501E10NJ
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
Datasheets: 1.36501E10NJ.pdf2.36501E10NJ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 36501E10NJ
Part Number 36501E10NJ Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant