3650/1008LABKIT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
3650/1008LABKIT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3650/1008LABKIT
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description 3650 1008 LAB KIT
Datasheets: 1.3650/1008LABKIT.pdf2.3650/1008LABKIT.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 266 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 3650/1008LABKIT
Part Number 3650/1008LABKIT Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description 3650 1008 LAB KIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 266 pcs Data sheet 1.3650/1008LABKIT.pdf2.3650/1008LABKIT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN RCPT HSG 0.25 8POS BLACK
In stock: 116490 pcs
Download: 365016-1.pdf
RFQ
365003-D01
365003-D01
Manufacturers: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Description: CORD EURO C-13 H05VV-F 2.5M R/A
In stock: 6666 pcs
Download: 365003-D01.pdf
RFQ
3650/0805LABKIT
3650/0805LABKIT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: 3650 0805 LAB KIT
In stock: 235 pcs
Download: 3650/0805LABKIT.pdf
Description: 3650 0402 LAB KIT
In stock: 176 pcs
Download:
36501E10NJ
36501E10NJ
Description: FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
Download: 36501E10NJ.pdf
Manufacturers: Coto Technology
Description: RELAY REED 3PST 250MA 12V
Download: 3650-12-82.pdf
In stock: 289 pcs
Download: 3650/0603LABKIT.pdf
Manufacturers: Coto Technology