AA2512JK-079R1L
YageoYageo
AA2512JK-079R1L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AA2512JK-079R1L
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 9.1 OHM 5% 1W 2512
Datasheets: AA2512JK-079R1L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of AA2512JK-079R1L
Part Number AA2512JK-079R1L Manufacturer Yageo
Description RES SMD 9.1 OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant