AA2512JK-0791KL
YageoYageo
AA2512JK-0791KL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AA2512JK-0791KL
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 91K OHM 5% 1W 2512
Datasheets: AA2512JK-0791KL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of AA2512JK-0791KL
Part Number AA2512JK-0791KL Manufacturer Yageo
Description RES SMD 91K OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant