AA25N-048L-050D033
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AA25N-048L-050D033
Manufacturer/Brand: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Product description DC DC CONVERTER 5V 3.3V 25W
Datasheets: AA25N-048L-050D033.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of AA25N-048L-050D033
Part Number AA25N-048L-050D033 Manufacturer Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description DC DC CONVERTER 5V 3.3V 25W Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant