9T04021A6041DBHF3
YageoYageo
9T04021A6041DBHF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 9T04021A6041DBHF3
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 6.04KOHM 0.5% 1/16W 0402
Datasheets: 9T04021A6041DBHF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 9T04021A6041DBHF3
Part Number 9T04021A6041DBHF3 Manufacturer Yageo
Quantity Available 6373 pcs Data sheet 9T04021A6041DBHF3.pdf
Related Products
9T04021A6042CBHF3
9T04021A6042CBHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 60.4K OHM 1/16W 0402
In stock: 5133 pcs
Download: 9T04021A6042CBHF3.pdf
RFQ
9T04021A6041FBHF3
9T04021A6041FBHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 6.04K OHM 1% 1/16W 0402