9T04021A6042BAHF3
YageoYageo
9T04021A6042BAHF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 9T04021A6042BAHF3
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 60.4KOHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheets: 9T04021A6042BAHF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 9T04021A6042BAHF3
Part Number 9T04021A6042BAHF3 Manufacturer Yageo
Quantity Available 5603 pcs Data sheet 9T04021A6042BAHF3.pdf
Related Products
9T04021A6042DAHF3
9T04021A6042DAHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 60.4KOHM 0.5% 1/16W 0402
In stock: 3788 pcs
Download: 9T04021A6042DAHF3.pdf
RFQ
9T04021A6041DBHF3
9T04021A6041DBHF3
Manufacturers: Yageo
Download: 9T04021A6041DBHF3.pdf
RFQ
9T04021A6041CAHF3
9T04021A6041CAHF3
Description: RES SMD 6.04K OHM 1/16W 0402
Download: 9T04021A6041CAHF3.pdf
Download: 9T04021A6042DBHF3.pdf
9T04021A6042FBHF3
9T04021A6042FBHF3
Description: RES SMD 60.4K OHM 1% 1/16W 0402