9T04021A6041BAHF3
YageoYageo
9T04021A6041BAHF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 9T04021A6041BAHF3
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 6.04KOHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheets: 9T04021A6041BAHF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 9T04021A6041BAHF3
Part Number 9T04021A6041BAHF3 Manufacturer Yageo
Quantity Available 4322 pcs Data sheet 9T04021A6041BAHF3.pdf
Related Products
9T04021A6041CBHF3
9T04021A6041CBHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 6.04K OHM 1/16W 0402
In stock: 2967 pcs
Download: 9T04021A6041CBHF3.pdf
RFQ
9T04021A6041BBHF3
9T04021A6041BBHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 6.04KOHM 0.1% 1/16W 0402
Download: 9T04021A6041BBHF3.pdf
RFQ
9T04021A6040CAHF3
9T04021A6040CAHF3
Description: RES SMD 604 OHM 0.25% 1/16W 0402