Y174650R0000Q9L
Product Overview
Part Number: Y174650R0000Q9L
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 50 OHM 0.02% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y174650R0000Q9L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of Y174650R0000Q9L
Part Number Y174650R0000Q9L Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 50 OHM 0.02% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant