Y174650R0000A4R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: Y174650R0000A4R
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 50 OHM 0.05% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y174650R0000A4R.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of Y174650R0000A4R
Part Number Y174650R0000A4R Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 50 OHM 0.05% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant