Y174651R0000D9R
Product Overview
Part Number: Y174651R0000D9R
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 51 OHM 0.5% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y174651R0000D9R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of Y174651R0000D9R
Part Number Y174651R0000D9R Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 51 OHM 0.5% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant