MAX35K700D
Product Overview
Part Number: MAX35K700D
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES 35.7K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Datasheets: 1.MAX35K700D.pdf2.MAX35K700D.pdf
  • Message
Specifications of MAX35K700D
Part Number MAX35K700D Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES 35.7K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS Status