MAX35K100D
Product Overview
Part Number: MAX35K100D
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES 35.1K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Datasheets: 1.MAX35K100D.pdf2.MAX35K100D.pdf
  • Message
Specifications of MAX35K100D
Part Number MAX35K100D Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES 35.1K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS Status