MAX35K000B
Product Overview
Part Number: MAX35K000B
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES 35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Datasheets: 1.MAX35K000B.pdf2.MAX35K000B.pdf
  • Message
Specifications of MAX35K000B
Part Number MAX35K000B Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES 35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS Status