NR4012T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4012T100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NR4012T100M
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 10UH 770MA 288 MOHM
Datasheets: 1.NR4012T100M.pdf2.NR4012T100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4500 pcs
9000 pcs
  • Message
Specifications of NR4012T100M
Part Number NR4012T100M Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 10UH 770MA 288 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant