NR4010T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4010T3R3M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NR4010T3R3M
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 3.3UH 820MA 216 MOHM
Datasheets: 1.NR4010T3R3M.pdf2.NR4010T3R3M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of NR4010T3R3M
Part Number NR4010T3R3M Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 3.3UH 820MA 216 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant