NR4010T2R2N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4010T2R2N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NR4010T2R2N
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 2.2UH 890MA 180 MOHM
Datasheets: 1.NR4010T2R2N.pdf2.NR4010T2R2N.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of NR4010T2R2N
Part Number NR4010T2R2N Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 2.2UH 890MA 180 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant