NR4010T4R7N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4010T4R7N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NR4010T4R7N
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 4.7UH 750MA 252 MOHM
Datasheets: NR4010T4R7N.pdf
  • Message
Specifications of NR4010T4R7N
Part Number NR4010T4R7N Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 4.7UH 750MA 252 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant