LR2512-R04FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2512-R04FW Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LR2512-R04FW
Manufacturer/Brand: TT Electronics
Product description RES 0.04 OHM 1% 2W 2512
Datasheets: LR2512-R04FW.pdf
  • Message
Specifications of LR2512-R04FW
Part Number LR2512-R04FW Manufacturer TT Electronics
Description RES 0.04 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant