LR2512-R33FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LR2512-R33FW Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LR2512-R33FW
Manufacturer/Brand: TT Electronics / Welwyn
Product description RES SMD 0.33 OHM 1% 2W 2512
Datasheets: LR2512-R33FW.pdf
  • Message
Specifications of LR2512-R33FW
Part Number LR2512-R33FW Manufacturer TT Electronics/Welwyn
Description RES SMD 0.33 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant