LR2512-R033FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LR2512-R033FW Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LR2512-R033FW
Manufacturer/Brand: TT Electronics / Welwyn
Product description RES SMD 0.033 OHM 1% 2W 2512
Datasheets: LR2512-R033FW.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of LR2512-R033FW
Part Number LR2512-R033FW Manufacturer TT Electronics/Welwyn
Description RES SMD 0.033 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant