ZWS75AF5/A
ZWS75AF5/A
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 5V 75W
In stock: 6910 pcs
Download: ZWS75AF5/A.pdf
RFQ
ZWS75BAF-12/A
ZWS75BAF-12/A
Description: AC/DC CONVERTER 12V 75W
In stock: 1285 pcs
Download: ZWS75BAF-12/A.pdf
RFQ
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year