ZWS75AF5/JA
ZWS75AF5/JA
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 5V 75W
In stock: 3951 pcs
Download: ZWS75AF5/JA.pdf
RFQ
ZWS75AF5/A
ZWS75AF5/A
In stock: 6910 pcs
Download: ZWS75AF5/A.pdf
RFQ
ZWS75BAF-12/A
ZWS75BAF-12/A
Description: AC/DC CONVERTER 12V 75W
Download: ZWS75BAF-12/A.pdf
ZWS75AF5
ZWS75AF5
Download: ZWS75AF5.pdf
ZWS75BAF-15/A
ZWS75BAF-15/A
Description: AC/DC CONVERTER 15V 75W
Download: ZWS75BAF-15/A.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year