ZWS75AF5/JA
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ZWS75AF5/JA
Manufacturer/Brand: TDK-Lambda Americas, Inc.
Product description AC/DC CONVERTER 5V 75W
Datasheets: ZWS75AF5/JA.pdf
  • Message
Specifications of ZWS75AF5/JA
Part Number ZWS75AF5/JA Manufacturer TDK-Lambda Americas, Inc.
Description AC/DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3951 pcs Data sheet ZWS75AF5/JA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ZWS75AF48/A
ZWS75AF48/A
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 75W
In stock: 6203 pcs
Download: ZWS75AF48/A.pdf
RFQ
ZWS75AF5
ZWS75AF5
Description: AC/DC CONVERTER 5V 75W