TFL0816-39N
SusumuSusumu
TFL0816-39N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TFL0816-39N
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 39NH 180MA 3 OHM SMD
Datasheets: 1.TFL0816-39N.pdf2.TFL0816-39N.pdf3.TFL0816-39N.pdf
  • Message
Specifications of TFL0816-39N
Part Number TFL0816-39N Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 39NH 180MA 3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant