TFL0816-56N
SusumuSusumu
TFL0816-56N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TFL0816-56N
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 56NH 150MA 4 OHM SMD
Datasheets: 1.TFL0816-56N.pdf2.TFL0816-56N.pdf3.TFL0816-56N.pdf
  • Message
Specifications of TFL0816-56N
Part Number TFL0816-56N Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 56NH 150MA 4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant