TFL0816-22N
SusumuSusumu
TFL0816-22N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TFL0816-22N
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 22NH 250MA 1.5 OHM SMD
Datasheets: 1.TFL0816-22N.pdf2.TFL0816-22N.pdf3.TFL0816-22N.pdf
  • Message
Specifications of TFL0816-22N
Part Number TFL0816-22N Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 22NH 250MA 1.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant