CPA2512E27R0FS-T10
SusumuSusumu
CPA2512E27R0FS-T10 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CPA2512E27R0FS-T10
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description RES SMD 27 OHM 1% 16W 2512
Datasheets: 1.CPA2512E27R0FS-T10.pdf2.CPA2512E27R0FS-T10.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of CPA2512E27R0FS-T10
Part Number CPA2512E27R0FS-T10 Manufacturer Susumu
Description RES SMD 27 OHM 1% 16W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant