CPA250-4530S210
BelBel
CPA250-4530S210 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CPA250-4530S210
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Datasheets: CPA250-4530S210.pdf
RoHs Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
  • Message
Specifications of CPA250-4530S210
Part Number CPA250-4530S210 Manufacturer Bel
Description AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant