CPA250-4530G
BelBel
CPA250-4530G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CPA250-4530G
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Datasheets: CPA250-4530G.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 250 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Message
Specifications of CPA250-4530G
Part Number CPA250-4530G Manufacturer Bel
Description AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant