CMD5D13NP-6R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CMD5D13NP-6R8MC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CMD5D13NP-6R8MC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 900MA 144 MOHM
Datasheets: CMD5D13NP-6R8MC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of CMD5D13NP-6R8MC
Part Number CMD5D13NP-6R8MC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 900MA 144 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant