CMD5D13NP-3R3MC-2L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CMD5D13NP-3R3MC-2L
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 3.3UH 1.25A 80 MOHM
Datasheets: CMD5D13NP-3R3MC-2L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of CMD5D13NP-3R3MC-2L
Part Number CMD5D13NP-3R3MC-2L Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 3.3UH 1.25A 80 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant