CMD5D13NP-470MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CMD5D13NP-470MC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CMD5D13NP-470MC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 47UH 350MA 875 MOHM
Datasheets: CMD5D13NP-470MC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of CMD5D13NP-470MC
Part Number CMD5D13NP-470MC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 47UH 350MA 875 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant