WW1JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JB100R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: WW1JB100R
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheets: 1.WW1JB100R.pdf2.WW1JB100R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of WW1JB100R
Part Number WW1JB100R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant