WW1FTR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: WW1FTR330
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 0.33 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheets: 1.WW1FTR330.pdf2.WW1FTR330.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of WW1FTR330
Part Number WW1FTR330 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 0.33 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant