229-3-1-61-8-8-20-H
Product Overview
Part Number: 229-3-1-61-8-8-20-H
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC
Datasheets: 229-3-1-61-8-8-20-H.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 358 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
  • Message
Specifications of 229-3-1-61-8-8-20-H
Part Number 229-3-1-61-8-8-20-H Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 358 pcs Data sheet 229-3-1-61-8-8-20-H.pdf
Related Products
229-3-1-61-8-8-15-H
229-3-1-61-8-8-15-H
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 424 pcs
Download: 229-3-1-61-8-8-15-H.pdf
RFQ
229-3-1-61-5-9-100-V
229-3-1-61-5-9-100-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 277/480VA
In stock: 319 pcs
Download: 229-3-1-61-5-9-100-V.pdf
RFQ
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 324 pcs
Download: 229-3-1-61-8-9-75.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 240VAC
In stock: 360 pcs
Download: 229-3-1-62-4-5-25.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 480VAC