229-3-1-61-8-8-25-H
Product Overview
Part Number: 229-3-1-61-8-8-25-H
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 25A 480VAC
Datasheets: 229-3-1-61-8-8-25-H.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 369 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 369 pcs
  • Message
Specifications of 229-3-1-61-8-8-25-H
Part Number 229-3-1-61-8-8-25-H Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 25A 480VAC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 369 pcs Data sheet 229-3-1-61-8-8-25-H.pdf
Related Products
229-3-1-61-5-9-100-V
229-3-1-61-5-9-100-V
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 277/480VA
In stock: 319 pcs
Download: 229-3-1-61-5-9-100-V.pdf
RFQ
229-3-1-61-8-9-50-A
229-3-1-61-8-9-50-A
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 388 pcs
Download: 229-3-1-61-8-9-50-A.pdf
RFQ
229-3-1-61-8-8-15-H
229-3-1-61-8-8-15-H
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 424 pcs
Download: 229-3-1-61-8-8-15-H.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC
In stock: 358 pcs
Download: 229-3-1-61-8-8-20-H.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 70A 277/480VAC
In stock: 353 pcs
Download: 229-3-1-61-5-9-70.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 60A 480VAC
In stock: 370 pcs
Download: 229-3-1-61-8-9-60.pdf
229-3-1-61-5-9-65-A-V
229-3-1-61-5-9-65-A-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 65A 277/480VAC
In stock: 334 pcs
Download: 229-3-1-61-5-9-65-A-V.pdf
In stock: 390 pcs
In stock: 324 pcs
In stock: 470 pcs
In stock: 413 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 240VAC
In stock: 360 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year