229-3-1-61-5-9-100-A-V
Product Overview
Part Number: 229-3-1-61-5-9-100-A-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 100A 277/480VA
Datasheets: 229-3-1-61-5-9-100-A-V.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 341 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 341 pcs
  • Message
Specifications of 229-3-1-61-5-9-100-A-V
Part Number 229-3-1-61-5-9-100-A-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 100A 277/480VA Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 341 pcs Data sheet 229-3-1-61-5-9-100-A-V.pdf
Related Products
229-3-1-61-8-8-15-H
229-3-1-61-8-8-15-H
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 424 pcs
Download: 229-3-1-61-8-8-15-H.pdf
RFQ
229-3-1-61-4-9-100-A
229-3-1-61-4-9-100-A
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC
In stock: 399 pcs
Download: 229-3-1-61-4-9-100-A.pdf
RFQ
229-3-1-52-2-8M-20-A
229-3-1-52-2-8M-20-A
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC
In stock: 390 pcs
Download: 229-3-1-52-2-8M-20-A.pdf
229-3-1-61-5-7M-65-A-V
229-3-1-61-5-7M-65-A-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 65A 277/480VAC
In stock: 312 pcs
Download: 229-3-1-61-5-7M-65-A-V.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 243 pcs
Download: 229-3-1-43-5-8-5-A.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 70A 277/480VAC