229-3-1-61-5-8-25-H-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 229-3-1-61-5-8-25-H-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277/480VAC
Datasheets: 229-3-1-61-5-8-25-H-V.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 380 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 380 pcs
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of 229-3-1-61-5-8-25-H-V
Part Number 229-3-1-61-5-8-25-H-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277/480VAC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 380 pcs Data sheet 229-3-1-61-5-8-25-H-V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
229-3-1-61-4-9-100-A
229-3-1-61-4-9-100-A
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC