S2-47R5F8
RiedonRiedon
S2-47R5F8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-47R5F8
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 47.5 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-47R5F8.pdf2.S2-47R5F8.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of S2-47R5F8
Part Number S2-47R5F8 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 47.5 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 131868 pcs Data sheet 1.S2-47R5F8.pdf2.S2-47R5F8.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2-47RJ1
S2-47RJ1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 47 OHM 5% 1W 2615
In stock: 196173 pcs
Download: S2-47RJ1.pdf
RFQ
S2-470RJ8
S2-470RJ8
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 470 OHM 5% 1W 2615
Download: S2-470RJ8.pdf
RFQ
S2-56R-X
S2-56R-X
Manufacturers: Panduit
Description: CONN RING FLAT 1-2AWG #5/16
Download: S2-56R-X.pdf
S2-3KJ8
S2-3KJ8
Description: RES SMD 3K OHM 5% 1W 2615