S2-470RJ8
RiedonRiedon
S2-470RJ8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-470RJ8
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 470 OHM 5% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-470RJ8.pdf2.S2-470RJ8.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of S2-470RJ8
Part Number S2-470RJ8 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 470 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 190098 pcs Data sheet 1.S2-470RJ8.pdf2.S2-470RJ8.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2-38R-X
S2-38R-X
Manufacturers: Panduit
Description: CONN RING FLAT 1-2AWG #3/8 CRIMP
In stock: 28224 pcs
Download: S2-38R-X.pdf
RFQ
S2-3KF1
S2-3KF1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 3K OHM 1% 1W 2615
Download: S2-3KF1.pdf
RFQ
S2-3KJ8
S2-3KJ8
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 3K OHM 5% 1W 2615