S2-470RF1
RiedonRiedon
S2-470RF1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-470RF1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 470 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-470RF1.pdf2.S2-470RF1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of S2-470RF1
Part Number S2-470RF1 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 470 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant