PA4319.333NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4319.333NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4319.333NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 33UH 1.04A 124 MOHM
Datasheets: PA4319.333NLT.pdf
  • Message
Specifications of PA4319.333NLT
Part Number PA4319.333NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 33UH 1.04A 124 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant