PA4319.104NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4319.104NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4319.104NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 100UH 640MA 310 MOHM
Datasheets: PA4319.104NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of PA4319.104NLT
Part Number PA4319.104NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 100UH 640MA 310 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant