PA4319.223NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4319.223NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4319.223NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 22UH 1.26A 82 MOHM SMD
Datasheets: PA4319.223NLT.pdf
  • Message
Specifications of PA4319.223NLT
Part Number PA4319.223NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 22UH 1.26A 82 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant