PTS010V36
PanduitPanduit
Panduit
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PTS010V36
Manufacturer/Brand: Panduit
Product description TRF SGN,RL-UP,36X36 MSH, CNSTR A
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 705 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of PTS010V36
Part Number PTS010V36 Manufacturer Panduit
Quantity Available 705 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PTS011R36
PTS011R36
Manufacturers: Panduit
Description: TRF SGN,RL-UP,36X36 RFL, RT LN C
In stock: 212 pcs
Download:
RFQ
PTS012F36
PTS012F36
Manufacturers: Panduit
Description: TRF SGN,RL-UP,36X36 FL, RT SHLDR
In stock: 764 pcs
Download:
RFQ
PTS012R36
PTS012R36
Description: TRF SGN,RL-UP,36X36 RFL, RT SHLD
In stock: 197 pcs
PTS011V36
PTS011V36
Description: TRF SGN,RL-UP,36X36 MSH, RT LN C
In stock: 645 pcs
PTS01-12P-103B1
PTS01-12P-103B1
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM