PTS010R36
PanduitPanduit
Panduit
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PTS010R36
Manufacturer/Brand: Panduit
Product description TRF SGN,RL-UP,36X36 RFL, CNSTR A
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 185 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of PTS010R36
Part Number PTS010R36 Manufacturer Panduit
Quantity Available 185 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PTS01-11P-103B1
PTS01-11P-103B1
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM