ELJ-RE39NJF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE39NJF2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE39NJF2
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
Datasheets: ELJ-RE39NJF2.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of ELJ-RE39NJF2
Part Number ELJ-RE39NJF2 Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant